LETNÍ ŠKOLA KARIÉROVÉHO PORADCE 2017 aneb pojďme si hrát…

(Kurz je akreditovaný MŠMT a je pořádaný ČAKP)

 

Kdy

 • již proběhlo; máte-li o uvedené téma zájem, prosím kontaktujte nás
 • ul. Staropramenná 7, Praha 5 - Smíchov (cca 3 min ze stanice metra Anděl trasy B - výstup z metra směr OC Nový Smíchov)

Cena

 • Kč 5.450,-     (vč. studijních materiálů a drobného občerstvení)
 • Kč 4.850,-    pro členy ČAKP a studenty dálkového studia
 • Kč 1.950,-    pro studenty denního studia

Cíl setkání:

Na tomto setkání získáte ucelený přehled zajímavých a podnětných informací o klíčových procesech a aspektech práce úspěšného kariérového poradce, vyzkoušíte si některé nové metody a aktivity, které lze uplatňovat v kariérovém poradenství a budete mít možnost diskutovat nad problémy kariérového poradenství v praxi.  Budete schopni kvalitněji zacílit své poradenské služby při práci s klientem a připravit jej lépe na vstup na trh práce a do firmy.

Obsah setkání:

 • Kariérový poradce a jeho kompetence
 • Cílové skupiny v kariérovém poradenstvím a odlišnosti přístupu a práce poradce
 • Východiska práce kariérového poradce  - ucelený přehled teoretických přístupů, metod a technik
 • Poradenský proces – rozhovor a jiné aktivity
 • Práce s klientem a jeho motivace
 • Nejčastější chyby v práci kariérového poradce
 • Personální management
 • Nejnovější trendy a best practise

Lektor:

Ing. Zdena Hendrychová, BA (Hons) a PhDr. Jitka Jirsáková


REFERENCE, FOTO - Škola kariérového poradenství v roce 2016

Podívejte se, jak jsme si "hráli" s kariérovým poradenstvím v červencovém termínu Letní školy kariérového poradenstvím:

"S úrovní semináře jsme byla velmi spokojená - po dvou letech studia poradenstsví na VŠ jsem až tady na semináři získala konečně představu o tom, co je to poradenství. Byl to příjemně a přitom smysluplně využitý čas. S paní lektorkou Zdenou H. jsem byla maximálně spokojena - uměla výborně zaujmout, je velmi přátelská, příjemná, má profesionální vystupování  a špičkovou odbornost. Děkuji V."

"Odcházím naprosto spokojená. Lektorka je velice milá a příjemná a zároveň si získala veliký respekt, má vysokou odbornost, super přístup, krásně vysvětlila problematiku a není zde žádné vnucování názorů. Prostě super! Doporučuji vyšší časovou dotací. Seminář byl prostě super, předčil mé očekávání, byl inspirativní, bohacující se super lidským přístupem. Lucie"

"Paní lektorka byla perfektní. Vhodně propojila teorii a praktické zkušenosti a dokázala nenuceně nadchnout pro práci a přednášenou problematiku. Aktivity byly zajímavé a moc oceňuji možnost si je vyzkoušet. Celkově byl seminář obohacujícím zažitkem, který předčil mé očekávání, kde jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací a získala doporučení pro  svou další práci. Doporučuji pokračovat a pořádat více takových akcí. Děkuji Katka".

"Ze semináře mám velmi dobrý dojem. Byla jsem ráda za malý kolektiv - rodinná atosféra a otevřenost. Lektorka paní Zdena je sympatická a profesionální. Ráda a pozorně jsem ji naslouchala. Výklad byl propojený s praxí a cvičeními což bylo prima. Pokud někoho něco zajímalo, nebylo problém se odchýlit od navrženého obsahu semináře a zpátky se k němu."

"Třídenní setkání se mi velmi líbilo, získala jsem přehled o kariérovém poradenství v současnosti i v blízké budoucnosti, dozvěděla jsem se o jejich metodách a technikách. Moc oceňuji, že jsem si mohla aktivity vyzkoušet na sobě včetně poradenského rozhovoru. Líbila se mi interaktivnost semináře a práce v malé skupince. Spokojenost s lektorkou je veliká, je super! Letní škola předčila mé očekávání." Simona

"Maximální spokojenost: malá skupnka, stejné naladění, příjemná atmosféra, interaktivní forma spolupráce, nové dosud neznámé informace, zajímavá lektorka, která má co předávat a chce to předávat; díky aktivitám školení rychle uběhlo a jsem velmi spokojená. Jednička s hvězničkou." Alena

"Třídenní seminář byl po doborné stránce veli profesionální, zajímavý a inspirativní. Oceňuji spojení teorie s praxí včetně využití metod a technik na sobě. Paní Hendrychová je velmi profesionální, příjemná s lidským přístupem a obrovským odborným přehledem. Jsem velice spokojená a odnáším si ucelený přehled o KP. Seminář mě motivuje pro další vzdělávání a práci v rámci KP. Děkuji" Monika 

"Velice přínosné a příjemné sektání. Oceňuji jak lektorka zapojila cizí lidi do spoluráce. Líbilo se mi, že není strikně dán obsah semináře - lektorka flexibilně reagovala na dotazy a aktuální rozpoložení celé skupiny a situaci v rácmi kurzu. Moc děkuji za příjemně a užitečně strávené 3 dny - musíte se sami přesvědčit, že se nejedná o ztracený čas. Děkuji Honza"

"Velice děkuji lektorce Zdeňce H. za vysvětlení co vlastně kariérové poradenství je a jaké klíčové procesy obnáší, jakým způsobem s klienty pracovat a čemu se vyvarovat. Seminář propojil teorie a metody s reálnou praxí a nadchl mě. Moc děkuji a ráda budu v seminářích pokračova. Katka"

"Naprostá spokojenost, poutavá náplň semináře Letní školy, velmi kreativní lektorka s velkou praxí - ideální rozložení témat na 3 dny. Hodně si odnáším, opravdu to stálo za to a děkuji. " Marek

Školení bylo velmi zajímavé a inspirativní. Velmi se mi líbilo propojení s praxí - paní Hendrychová dokázala poutavým způsobem propojit HR a kariérovým poradenstvím a za to ji moc děkuji!" Šárka